Stargun K-SB 20 ручний зварювальний екструдер

  1. Главная
  2.   >   Зварювальні екструдери
  3.   >   Ручні зварювальні екструдери Ritmo
  4.   >   Stargun K-SB 20 ручний зварювальний екструдер

K-SB 20 - це компактна і ергономічна модель екструдера, найменша в серії STARGUN, ідеально підходить для роботи у вузьких місцях завдяки своїм габаритам. K-SB 20 оснащений регулятором швидкості роботи і системою захисту від холодного пуску. Продуктивність - до 2 кг / год.

Виробник: Ritmo (Італія)

Застосування:

Екструдери STARGUN можуть бути використані одночасно з машинами серії SWM для виконання повного комплексу зварних робіт по виготовленню водоочисних баків, веж фільтрації диму і т.п. Екструдери особливо ефективні при використанні в умовах обмеженого простору і виконанні зварювальних робіт в важкодоступних місцях.

Екструдери STARGUN ідеально підходять для виготовлення невеликих і конструктивно складних виробів (наприклад, системи вентиляції, хімічні ємності).

Параметри зварювання:

Подвійний контроль температури дозволяє підтримувати температуру, як прутка, так і повітря з максимальним відхиленням до 2 °C від заданих параметрів. Зважаючи на це, досягається постійний і високий рівень якості зварювальних робіт. Подача повітря може бути встановлена ​​до значення 350 л/хв, що дозволяє зварювати товстостінні листи з термопластів.

Надійність:

Компанія RITMO розробила спеціальну конструкцію дрилі з підвищеними експлуатаційними характеристиками: обслуговування щіткового вузла дрилі може проводитися в 10 разів рідше, ніж аналогічних елементів інших виробників. Дриль комплектується посиленим редуктором, що дозволяє забезпечити якісне функціонування даного вузла на протязі всього циклу роботи.

Зручність використання:

Встановлення системи вбудованої подачі повітря значно зменшує вагу і громіздкість екструдера, що є критичним для роботи в умовах обмеженого простору. Конструкція екструдера виконана таким чином, щоб забезпечити найкращий огляд зони зварювання. Ручка STARGUN має поворотний механізм на 250 ° і дозволяє оператору вибирати для себе найбільш зручне положення в залежності від умов проведення робіт. Два потужних світлодіода дозволяють оператору ретельно стежити як за процесом екструзії, так і за процесом зварювання навіть в слабоосвещенних місцях.

• пруток 3-4 мм
• дисплей з підсвічуванням
• підсвічування зони зварювання
• регулятор швидкості
• система захисту двигуна
• вбудований компресор
• для вузьких місць
• подвійний контроль температури фена/камери розплаву
• поворотна ручка
• замінні поворотні на 360° насадки

Технічні характеристики:

МатеріалиПЕ/ПП/ПВДФ
Пруток3 - 4 мм
Продуктивність2 кг/год
Разміри450 х 280 х 100мм
Вага5.5 кг
Напруга230 В
Сумарна споживана потужність3000 Вт
Частота50 Гц

Другое оборудование