Stargun K-SB 40 ручний зварювальний екструдер

  1. Главная
  2.   >   Зварювальні екструдери
  3.   >   Ручні зварювальні екструдери Ritmo
  4.   >   Stargun K-SB 40 ручний зварювальний екструдер

K-SB 40 - це потужний компактний екструдер з можливістю вибору типу ручки для більшої зручності.

K-SB 40 найлегший всіх відомих конкурентів тієї ж продуктивності. Ця характеристика робить наш екструдер незамінним інструментом при тривалих роботах. Екструдер також оснащений регулятором швидкості роботи і системою захисту від холодного пуску, фірмовим підсвічуванням зони зварювання. Продуктивність - до 4 кг/год.

Виробник: Ritmo (Італія)

Галузь застосування:

Екструдери STARGUN можуть бути використані одночасно з машинами серії SWM для виконання повного комплексу зварних робіт по виготовленню водоочисних баків, веж фільтрації диму і т.п. Екструдери особливо ефективні при використанні в умовах обмеженого простору івиполненіі зварювальних робіт в важкодоступних місцях.

Екструдери STARGUN ідеально підходять для виготовлення невеликих і конструктивно складних виробів (наприклад, системи вентиляції, хімічні ємності).

Параметри зварювання:

Подвійний контроль температури дозволяє підтримувати температуру, як прутка, так і повітря з максимальним відхиленням до 2 °C від заданих параметрів. Зважаючи на це, досягається постійний і високий рівень якості зварювальних робіт. Подача повітря може бути встановлена ​​до значення 350 л/хв, що дозволяє зварювати товстостінні листи з термопластів.

Надійність:

Компанія RITMO розробила спеціальну конструкцію дрилі з видатними експлуатаційними характеристиками: обслуговування щіткового вузла дрилі може проводитися в 10 разів рідше, ніж аналогічних елементів інших виробників. Дриль комплектується посиленим редуктором, що дозволяє забезпечити якісне функціонування даного вузла на протязі всього циклу роботи.

Зручність використання:

Встановлення системи вбудованої подачі повітря значно зменшує вагу і громіздкість екструдера, що є критичним для роботи в умовах обмеженого простору. Конструкція екструдера виконана таким чином, щоб забезпечити найкращий огляд зони зварювання. Ручка STARGUN має поворотний механізм на 250 ° і дозволяє оператору вибирати для себе найбільш зручне положення в залежності від умов проведення робіт. Два потужних світлодіода дозволяють оператору ретельно стежити як за процесом екструзії, так і за процесом зварювання навіть в слабоосвещенних місцях.

Комплектація:

• пруток 3-4-5 мм
• дисплей з підсвічуванням
• підсвічування зони зварювання
• регулятор швидкості
• система захисту двигуна
• вбудований компресор
• для вузьких місць
• подвійний контроль температури фена/камери розплаву
• поворотна ручка
• замінні поворотні на 360° насадки

Технічні характеристики:

МатеріалиПЕ/ПП
Пруток3 - 4 - 5 мм
Продуктивність4 кг/год
Разміри (задня ручка)640 х 200 х 100мм
Вага7,5 кг
Напруга230 В
Сумарна споживана потужність3300 Вт
Частота50 Гц

Другое оборудование